KONST / Litografier / Färglitografi 7366199
nr 736 6199
Corneille
(1922-2010), Belgien
Färglitografi , Corneille (1922-2010), sign. 143/250, 1995, motivets mått: 96 x 76
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 30 januari 2012
3.500 kr
3.500 kr
- Klassiska
Corneille
Läs mer om Corneille
Signe Persson-Melin (f. 1925)